See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedel 2023
Beskrivning: Köp av livsmedel till regionens kök
Föregående meddelande: 014663-2022
Intern identifierare: 22-IU-44
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 48490000 Programvara för upphandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000