746356-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Livsmedel, drycker, tobak o d – Mejeriprodukter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMejeriprodukter
BeskrivningLeverans av mejeriprodukter till verksamheter inom Botkyrka- och Huddinge kommun.
Intern identifierareKS/2024:00258
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
Ytterligare klassificering (cpv): 15500000 Mejeriprodukter, 15550000 Blandade mejeriprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareMejeriprodukter