2. Förfarande
Förfarande
Titel: nanoScan SPECT 4H / CT1512 in-vivo imager
Beskrivning: nanoScan SPECT 4H / CT1512
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33115100 Datortomografer ("CT scanner")
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ContractAwardProject:80:Lot:1