2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sex stycken baklastare, 2- & 3- facks, biogas inkl. serviceavtal
Beskrivning: Vafabmiljö Kommunalförbund avser införskaffa tre (3) st 2-facks baklastare samt tre (3) st 3-facks baklastare inkl. serviceavtal, samtliga fordon drivs av biogas
Intern identifierare: 2024/838-VMKF
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144511 Sopbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Allmän del
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delkontrakt 1
Beskrivning: Tre (3) st 3- facks baklastare Biogas, inklusive serviceavtal
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delkontrakt 2
Beskrivning: Tre (3) st 2- facks baklastare Biogas, inklusive serviceavtal