746583-2025 - Resultat
Sverige – Städning – Lokalvård Boden
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLokalvård Boden
BeskrivningMigrationsverket avser att upphandla lokalvård; daglig städning, storstädning, golvvård, fönsterputs och extra städtjänster av Migrationsverkets boenden samt avrop av lägenhetsstädning. Upphandlingen omfattar även entrémattor och förbrukningsartiklar. Upphandlingen är avser Boden.
Intern identifierare3.2.1.-2025-2885
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del (2)
Intern identifierare1645063
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGenerell del (1)
Intern identifierare1594106
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelAnbudsområde 1
Intern identifierare1594107
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelAnbudsområde 1 (del 2)
Intern identifierare1645065
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelAnbudsområde 2
Intern identifierare1594110
Del (anbudsområde)LOT-0006
TitelAnbudsområde 2 (del 2)
Intern identifierare1645068