746639-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning – Implanterbara stimulatorer - DBS
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelImplanterbara stimulatorer - DBS
BeskrivningImplanterbara stimulatorer DBS (Deep Brain Stimulation), djup hjärnstimulering.
Intern identifierareRS 2025-05288
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000