See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Underhåll av maskiner, Södertälje Hamn
Beskrivning: Se förfrågningsunderlag
Intern identifierare: TI 2025-1084
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50530000 Reparation och underhåll av maskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000