2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bevakningstjänster
Beskrivning: Stationär bevakning, ronderande bevakning, larmutryckning, ordningsvakt, leverans av personlarm, störningsjour.
Intern identifierare: KS-2024-00165
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 75241000 Tjänster för allmän säkerhet
Ytterligare klassificering (cpv): 75242100 Tjänster för allmän ordning, 79711000 Larmövervakningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Bevakningstjänster