See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulttjänster inom Skatt och Redovisning
Beskrivning: Uppdraget omfattar konsultationstjänster inom skatt och redovisning.
Intern identifierare: C 2023–1443
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Upphandlingsdokument