746954-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Programvara och informationssystem – IT-stöd för Dosdispensering - Läkemedel Slutenvård
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelIT-stöd för Dosdispensering - Läkemedel Slutenvård
BeskrivningIT-stöd för dosdispensering av läkemedel i slutenvården
Intern identifierareRS 2025-00775
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000