2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI System för automatisk hantering av prover och transportlådor inkl. transportlösning
Beskrivning: RFI System för automatisk hantering av prover och transportlådor inkl. transportlösning
Intern identifierare: RS 2025-05304
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48921000 Automationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 30132000 Sorteringsutrustning, 42417000 Hissar och transportörer, 42997300 Industrirobotar, 44423300 Godshanteringsutrustning, 51511400 Installation av transportanläggningar för gods och dokument