747058-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för skydd och kontroll av eldsvåda och explosion – Brandkonsult
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBrandkonsult
BeskrivningBrandkonsult
Intern identifierareSFB-2023-00390
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71317100 Konsulttjänster för skydd och kontroll av eldsvåda och explosion
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000