74706-2024 - Resultat
Sverige – System- och stödtjänster – Systemstöd för E-handel
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSystemstöd för E-handel
BeskrivningSystemstöd för E-handel
Föregående meddelande011908-2023
Intern identifierare23/146
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72250000 System- och stödtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelSystemstöd för E-handel (1)
BeskrivningSystem för e-handel
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelSystemstöd för E-handel (2)
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd