See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bemanningstjänster lärarvikarier
Beskrivning: Upphandlingen omfattar leverans av tjänster för bemanning av behöriga lärare och obehöriga vikarier. Med bemanning avses verksamhet där bemanningsföretaget tillhandahåller personal för att utföra arbete hos respektive beställare.
Intern identifierare: 2024/KSUH 0002
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000