See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Servicefordon
Beskrivning: Behovet avser köp av 1st El-fordon i fordonsgrupp G inkl serviceavtal. Se bilaga 1. Beställningsspecifikation för mer information om kontraktsföremålet. Leverans ska ske senast 2025-10-15.
Intern identifierare: 25/329
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Information om anbudsgivaren (1)
Beskrivning: 1st fordon
Intern identifierare: 1765623-0
Huvudklassificering (cpv): 34110000 Personbilar
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Övergripande krav (1) (1)
Beskrivning: .
Intern identifierare: 1765624-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsinbjudan (1)
Beskrivning: Lägst pris
Intern identifierare: 1765625-2