See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Anbudsinbjudan uppdrag ledskötsel 2025
Beskrivning: Länsstyrelsen i Jämtlands län inbjuder till anbud gällande ledskötseltjänster . Anbud sker genom förnyad konkurrensutsättning, i enlighet med Länsstyrelsens dynamiska inköpssystem (DIS) för ledskötseltjänster, diarienummer 512-9619-2024.
Föregående meddelande: 1147-2023
Intern identifierare: 512-9619-2024
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000