2. Förfarande
Förfarande
Titel: X-RAY Diffractometer(XRD)
Beskrivning: Mid Sweden University invites tenders for the supply of an X-ray Diffractometer (XRD). The purpose of the procurement is to acquire a modern, reliable, and high-performance instrument to support research and education in material structure analysis.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33111000 Röntgenapparatur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118743:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33110000 Utrustning för medicinsk, odontologisk och veterinärmedicinsk bildbehandling