See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Samtalsstöd
Beskrivning: Upphandlingen har avslutats och avtal har tecknats med leverantörna: Lotta Lindgren AB; delområde 1 och 2. HR-Kompassen Norrbotten AB; delområde 2.
Intern identifierare: KLF 2023/1018
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80590000 Handledning
Ytterligare klassificering (cpv): 85100000 Hälsovårdstjänster, 85121270 Psykiatrisk eller psykologisk vård, 85147000 Företagshälsovård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Delområde 1 - Behandlande samtalsstöd
Beskrivning: Upphandlingen har avslutats och avtal har tecknats med leverantör: Lotta Lindgren AB.
Intern identifierare: Delområde 1 - Behandlande samtalsstöd
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde 2 - Icke behandlande samtalsstöd
Beskrivning: Upphandlingen har avslutats och avtal har tecknats med leverantörerna: Lotta Lindgren AB och HR-Kompassen Norrbotten AB.
Intern identifierare: Delområde 2 - Icke behandlande samtalsstöd