2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av spårväxelkomplex till Norrköpings kommuns spårvägar
Beskrivning: Samhällsbyggnadskontoret, Norrköpings kommun, inbjuer Er att lämna anbud på offentlig upphandling avseende köp av spårväxelkomplex till Norrköpings kommuns spårvägar. Denna upphandling avser köp och leverans av spårväxelkomplex för framtida ombyggnader av spårvägsnätet i Norrköpings kommun.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104826:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34941000 Räler och tillbehör till dessa, 34941800 Spårväxlar