2. Förfarande
Förfarande
Titel: Torv
Beskrivning: Uppdraget är att leverera torv till NSR:s anläggningar i nordvästra Skåne.
Intern identifierare: 25/0340
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09112200 Torv
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000