747448-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning – CPAP utrustning, masker och tillbehör
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelCPAP utrustning, masker och tillbehör
BeskrivningUpphandling gällande CPAP utrustning, masker och tillbehör.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelUtrustning
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115114:Lot:1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelHelmask
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115114:Lot:2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelNäsmask
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115114:Lot:3
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelNäskuddemask
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115114:Lot:4
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelTotalmask
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115114:Lot:5
Del (anbudsområde)LOT-0006
TitelGenerella krav
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115114:Lot:6
Del (anbudsområde)LOT-0007
TitelIT-krav
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115114:Lot:7