2. Förfarande
Förfarande
Titel: Teleradiologiska tjänster, elektiva granskningar
Beskrivning: Upphandlingen avser teleradiologiska tjänster, elektiva granskningar.
Intern identifierare: 2024-O002082
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Upphandlas som ett förenklat förfarande.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85150000 Medicinsk bildbehandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Kravspecifikation
Beskrivning: Upphandlingen avser inköp av teleradiologiska tjänster, elektiva granskningar.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Administrativa föreskrifter - Under tröskelvärde (1)