74780-2024 - Resultat
Sverige – Diverse byggmaterial – Byggmaterial
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelByggmaterial
BeskrivningNässjö kommun genomför en upphandling av Byggmaterial och Fästdon.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44190000 Diverse byggmaterial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:86795:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 44191000 Diverse byggmaterial av trä, 44192000 Diverse annat byggmaterial, 44192200 Spik