2. Förfarande
Förfarande
Titel: Köp av en hybrid Vikarmskran
Beskrivning: Upphandlingen omfattar köp av en Vikarmskran enligt bifogad Teknisk specifikation / Anbudsformulär
Intern identifierare: 25/219
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42400000 Lyft- och hanteringsutrustning samt delar till sådan utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000