2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av ramavtal avseende ekonomikonsulter
Beskrivning: Pensionsmyndigheten avser att upphandla en leverantör avseende kvalificerade ekonomitjänster.Pensionsmyndigheten önskar ett nära samarbete med en leverantör som tillhandahåller ekonomikonsulter på olika nivåer med omfattande erfarenhet från statlig redovisning och med utmärkt kunskap av ekonomisystemetAgresso.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79410000 Företags- och organisationsrådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:114498:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79211000 Redovisning