2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transport med lättare fordon Kävlinge kommun
Beskrivning: Skolskjuts, anpassad skolskjuts, grundskolan, gymnasiet, anpassad grund- och gymnasieskolan. Lättare fordon Persontransporter
Intern identifierare: 24/6
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Kvalificerings krav