See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hämtning källsorterat avfall
Beskrivning: Efterannonsering av upphandling avseende hämtning av källsorterat avfall.
Intern identifierare: STK-2025-1413
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering
Ytterligare klassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster, 90512000 Avfallstransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Upphandling avseende hämtning av källsorterat avfall.
Intern identifierare: Hämtning källsorterat avfall