2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandlingskonsulter
Beskrivning: Region Gotland upphandlar upphandlingskonsulter för nedanstående del: IT (upphandling av IT-produkter och IT-relaterade tjänster
Typ av förfarande: Öppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79418000 Konsulttjänster för upphandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: IT och telefonitjänster (upphandling av IT-produkter och IT-relaterade tjänster)
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ContractAwardProject:8:Lot:1