2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Psykologiska tester och kartläggningsinstrument
Beskrivning: RFI Psykologiska tester och kartläggningsinstrument
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48180000 Medicinsk programvara