74824-2026 - Resultat
Sverige – Städning – Lokalvård Amorina/Tintomara, Kulturskolan och Väsjöskolan
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLokalvård Amorina/Tintomara, Kulturskolan och Väsjöskolan
BeskrivningLokalvård
Intern identifierareKS-2024/01412
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Beskrivninglokalvård
Intern identifierareLokalvård Amorina/Tintomara, Kulturskolan och Väsjöskolan