Tillverkning av Luftaggregat inkl fyllning av kol och montering aerosolfilter
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 39811200 Luftrenare
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen