2. Förfarande
Förfarande
Titel: Optisk utrustning, kameror och komponenter
Beskrivning: Ramavtalet omfattar inköp och leverans av fotonikprodukter och lösningar, inklusive komponenter, instrument och system för forsknings-, tillverknings- och biomedicinska applikationer.
Intern identifierare: 25/123
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38650000 Fotoutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1795514-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)
Intern identifierare: 1795564-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Generell del (2)
Intern identifierare: 1795565-2