Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Maskiner, reparationer, reservdelar, drivmedel och tillbehör för grönyteskötsel och anläggningsarbete
Referensnummer: SN-2023-475
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 16311000 Gräsklippare
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser maskiner, reparationer, reservdelar, drivmedel och tillbehör för grönyteskötsel och anläggningsarbete.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 09100000 Bränslen, 43325100 Utrustning för skötsel av grönområden, 50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen