2. Förfarande
Förfarande
Titel: Extern remiss/RFI - Företagshälsovård och slumpmässiga alkohol- och drogtester
Beskrivning: Tjänsterna ska utföras med syfte att främja hälsa, förebygga ohälsa och återställa arbetsförmåga bland medarbetarna hos Avropsberättigad. Uppdrag kan således avse hela organisationen, en arbetsgrupp eller en enskild individ. Företagshälsovården ska omfatta medarbetare med hos Avropsberättigade.
Intern identifierare: UH 25-39 Extern remiss/RFI
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85147000 Företagshälsovård