2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vägservice- drift av kommunens gatunät- Falun kommu
Beskrivning: Vägservice- drift av kommunens gatunät
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03000000 Jordbruks-, jakt-, fiske- och skogsbruksprodukter samt tillhörande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104475:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete, 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster