2. Förfarande
Förfarande
Titel: Banktjänster Nynäshamns kommun
Beskrivning: Banktjänster
Intern identifierare: KS/2025/0272/059
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 66110000 Banktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000