749042-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Redovisning och revision – Upphandling av sakkunniga revisorer till Åmåls kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av sakkunniga revisorer till Åmåls kommun
BeskrivningÅmåls kommun upphandlar sakkunniga revisorer.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79210000 Redovisning och revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92001:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79212000 Revision, 79212100 Finansiell revision