74907-2021 - ÄndringSverige-Jönköping: Motorfordonsförsäkringar
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Försäkringar Motorfordon
Referensnummer: RJL 2021/84
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66514110 Motorfordonsförsäkringar
II.1.4.
Kort beskrivning
Köp av försäkringsskydd till regionens olika typer av motorfordon.