74913-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning – Överförflyttningshjälpmedel 7-klöver
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelÖverförflyttningshjälpmedel 7-klöver
BeskrivningUpphandling av Överflyttningshjälpmedel inom 7-klövern.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGlidskiva - oval
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103324:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33190000 Diverse medicinktekniska produkter
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGlidbräda - sittande
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103324:Lot:2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelGlidlakan, draglakan
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103324:Lot:3
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelGlidmatta
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103324:Lot:4
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelVård-Uppresningsbälte 1
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103324:Lot:5
Del (anbudsområde)LOT-0006
TitelVård-Uppresningsbälte 2
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103324:Lot:6
Del (anbudsområde)LOT-0007
TitelÖverflyttningsplattform med sittstöd
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103324:Lot:7
Del (anbudsområde)LOT-0008
TitelÖverflyttningsplattform - Stå
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103324:Lot:8
Del (anbudsområde)LOT-0009
TitelStödstång
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103324:Lot:9
Del (anbudsområde)LOT-0010
TitelRepstege
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103324:Lot:10