See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kompletterande beställning Electrical pilot boat
Beskrivning: Electrical pilot boat
Intern identifierare: 24-01238
Föremålet för upphandlingen
Huvudklassificering (cpv): 34521000 Specialbåtar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000