2. Förfarande
Förfarande
Titel: Leverans av elnätsmateriel och kraftkabel
Beskrivning: Ramavtal för leverans av elnätsmateriel och kraftkabel.
Intern identifierare: 23-0147
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31200000 Eldistributions- och reglerutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 31300000 Isolerad metalltråd och kabel, 31680000 Elektrisk utrustning och tillbehör
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: . Mall 2020 Förhandlat förfarande Gbg Energi