2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lastväxlarfordon med kran till Gästrike Återvinnare
Beskrivning: Lastväxlarfordon med kran till Gästrike Återvinnare
Intern identifierare: 14052
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34134100 Lastbilar med flak
Ytterligare klassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Gästrike återvinnare upphandlar komplett lastväxlarfordon med kran.
Intern identifierare: Lastväxlarfordon med kran till Gästrike Återvinnare