Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning, 33191000 Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien
Förlängning
Högst antal förlängningar: 2
Ytterligare information om förlängningar: Renewal lenght is 12 months
Värde