2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skafferivaror
Beskrivning: Kommunen genomför upphandling omfattande en inköpstjänst av skafferivaror via e-handel. Syftet med upphandlingen är att mindre verksamheter inom kommunen ska kunna köpa in mindre förpackningar via e-handel från fysisk butik, varor packas samt levereras ut till verksamheter. Denna möjlighet ska endast ses som ett komplement till befintliga ramavtal.
Intern identifierare: 2025-027-1
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000