2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal för inköp och service/reparationer av spol- och diskdesinfektorer
Beskrivning: Inköp och service/reparationer av spol- och diskdesinfektorer.
Intern identifierare: SON25.169
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning, 33191000 Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien, 50000000 Reparation och underhåll, 50532000 Reparation och underhåll av elektriska maskiner, apparater och tillhörande utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000