2. Förfarande
Förfarande
Titel: Klienter med tillbehör
Beskrivning: Specialpedagogiska skolmyndigheten (SPSM) har för avsikt att upphandla en Leverantör som kan försäkra myndighetens behov av Klienter inklusive tillbehör. (PC, bildskärmar, tangentbord, dockningsstationer och tillbehör).
Intern identifierare: 2 STO-2023/41
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30213000 Persondatorer
Ytterligare klassificering (cpv): 30213100 Bärbara datorer, 30231000 Datorskärmar och manöverenheter, 30237000 Delar och tillbehör till datorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Klienter