2. Förfarande
Förfarande
Titel: LKF Bredband och tv
Beskrivning: Upphandling av ett öppet nät för internettjänst och TV med minst 14 kanaler inom Lunds kommun.
Intern identifierare: 26/8
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 51000000 Installation (utom programvara)
Ytterligare klassificering (cpv): 32412110 Internetnätverk
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000