749536-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tjänster utförda av parkeringsvakter – Parkeringsövervakning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelParkeringsövervakning
Beskrivning.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98351110 Tjänster utförda av parkeringsvakter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:81001:Lot:1