2. Förfarande
Förfarande
Titel: Två IT-tekniker EFOS
Beskrivning: Försäkringskassan efterfrågar två (2) IT-tekniker med uppdrag att arbeta med implementation, drift och support av PKI-miljöer i såväl Windows som Linux. Den här upphandlingen avser en förnyad konkurrensutsättning av ramavtalet/avtalsområdet: FK IT Konsultavtal ITP 2024 38695, FK IT Konsultavtal ITP 2024
Intern identifierare: FK 2024/019609
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Försäkringskassan efterfrågar två (2) IT-tekniker med uppdrag att arbeta med implementation, drift och support av PKI-miljöer i såväl Windows som Linux. Den här upphandlingen avser en förnyad konkurrensutsättning av ramavtalet/avtalsområdet: FK IT Konsultavtal ITP 2024 38695, FK IT Konsultavtal ITP 2024.
Intern identifierare: Två IT-tekniker EFOS