749650-2024 - Resultat
Sverige – Vägmarkeringsarbeten – Utförande av Vägmarkeringar inom Jämtlands län (Z)
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utförande av Vägmarkeringar inom Jämtlands län (Z)
Beskrivning: Utförande av vägmarkeringsarbeten inom Jämtlands län. Kontraktstiden är 2 år + 1 år + 1år
Intern identifierare: KOM-414802
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45233221 Vägmarkeringsarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete, 45222000 Väg- och vattenbyggnadsarbeten utom broar, tunnlar, schakt och gångtunnlar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Utförande av Vägmarkeringar inom Jämtlands län (Z)